Новини

Peecon збільшив потужність шнекових кормозмішувачів

14 Грудня 2016 29

Вертикальний шнековий кормозмішувач Peecon
Вертикальний шнековий кормозмішувач Peecon
profi.com

Голландська фірма Peeters Landbouwmachines, більше відома як Peecon, розробила опцію збільшення електричної потужності для вертикальних шнекових кормозмішувачів для зниження початкового навантаження, повідомляє profi.com.

Опція називається Power Booster, електричний мотор виступає допоміжним механізмом для стандартної механічної трансмісії на початку процесу змішування корму.

Проект розроблявся спільно з німецькою компанією Continental Engineering Services, його метою було використання менш потужних тракторів. Завдяки такій гібридній техніці  подвійний вертикальний шнековий кормозмішувач Peecon може працювати з трактором потужністю 70 к.с. Максимальне збільшення потужності сягає 30 к.с. на час до 5 хвилин, а батареї, які подають живлення, акуратно сховані в передній частині кормозмішувача.

Power Booster

Особливістю системи є те, що коли бункер майже порожній, за допомогою електричного мотору можна збільшити швидкість обертання шнеку для того, щоб повністю опорожнити бункер. Крім того, немає необхідності підключати кормозмішувач до електромережі для підзарядки батарей, тому що по закінченню пікового навантаження електричний мотор працює як генератор і робить це автоматично.

Опція Power Booster активується через кнопку запуску та може бути встановлена на всіх кормозмішувачах компанії. Коштує вона близько €6,000.Радимо почитати