Новини

Grain Alliance придбав партію позашляховиків

19 Квітня 2019 157

Chevrolet-Niva-AIS
Автомобіль Chevrolet Niva
АІС

Торгово-сервісний центр АІС (м. Київ, Дніпровський) здійснив поставку великої партії позашляховиків Chevrolet Niva агрокомпанії Grain Alliance.

Про це повідомляє прес-служба АІС.

Chevrolet Niva оснащений двигуном об'ємом 1,7 л стандарту Euro 5, новою системою ABS, гідропідсилювачем керма, подушками безпеки, кондиціонером, а також більш комфортними сидіннями. Автомобілі були поставлені в комплектації LC з газобалонним обладнанням, що дозволить заощадити на пальному від 30% до 40%.

Технічні параметри дозволяють Chevrolet Niva долати бездоріжжя, броди, підйоми крутизною до 50%. Система повного приводу з блокуванням міжосьового диференціала, зниженою передачею та кліренсом 200 мм дозволяють експлуатувати автомобіль в екстремальних ситуаціях.

«Chevrolet Niva є одним з найуспішніших повнопривідних автомобілів — за весь час було виготовлено понад 700 тис. одиниць. Найдоступніша ціна у своєму класі, поліпшені характеристики прохідності, безпеки і комфорту роблять цей автомобіль практично безальтернативним як для використання у бізнес-цілях, так і для персонального користування», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, АІС буде імпортувати модельну лінійку вантажних автомобілів FAW.Радимо почитати