Новини

Київські та черкаські господарства розширили техпарк гусеничними тракторами Fendt

18 Квітня 2019 1 113

ABA-Astra-Fendt
Трактор Fendt 1159 MT
astra-group.ua

АБА «АСТРА» передала гусеничні трактори Fendt 1159 MT та 1165 MT господарствам на Київщині та Черкащині.

Про це повідомляє прес-служба АБА «АСТРА».

Трактор Fendt 1159 MT оснащений 12-циліндровом двигуном AGCO Power потужністю 592 к.с., а 1165 МТ — 646 к.с..

«Трансмісія Powershift з інтелектуальною системою управління Power Management дозволяє оптимально використовувати та передавати потужність двигуна в залежності від заданих параметрів роботи та поставлених завдань», — зазначається в повідомленні.

Ходова система MobilTrack з гусеничним рушієм дозволяє досягти максимальної площі контакту з ґрунтом для забезпечення найкращого зчеплення, мінімізації пробуксовування та ущільнення  ґрунту.

Підвіска Opti-Ride ™ з опорними котками на маятниковій підвісці дозволяє ефективно копіювати поверхню поля для постійного контакту з ґрунтом по всій площі гусениць.

Гусеничні трактори Fendt серії 1100MT можуть обладнуватись задньою трьохточковою навіскою та/або лише тяговим брусом з механізмом повороту.

«Таке рішення дозволяє причіпному/навісному обладнанню плавно повторювати траєкторію руху трактора в поворотах та диверсифікувати ризик пошкодження робочих органів на розворотах», — підкреслюють розробники Fendt.

Простора та комфортабельна кабіна з центром управління трактором (TMC) забезпечує комфорт оператора протягом всієї робочої зміни.

Нагадаємо, компанія АБА «АСТРА» отримала офіційне дистриб'юторство по брендах корпорації AGCO (Fendt і Valtra) в Чернігівській області.Радимо почитати