Новини

New Holland презентувала найпотужніший прес-підбирач BigBaler 1290 Plus

13 Грудня 2016 96

New Holland BigBaler 1290 Plus
New Holland BigBaler 1290 Plus
terre-net.fr

Компанія New Holland Agriculture представила нову модель популярної лінійки прес-підбирачів BigBaler 1290 Plus, повідомляє прес-служба компанії.

В новому прес-підбирачі BigBaler 1290 Plus пресувальна камера на 80 см довша, ніж у попередній моделі, що підвищує щільність тюкування на 10%. Також прес-підбирач обладнано системою подвійних вузлов’язів, яка забезпечує високу щільність тюка при нижчому натязі шпагату, зменшує ризик його пошкодження навіть за спекотної погоди.

Нова машина використовує технологію IntelliCruise, яка автоматично регулює швидкість трактора для максимальної пропускної здатності та рівномірної щільності тюків, а також має в комплектації індикатори SmartFill, які вказують оператору в режимі реального часу, в якому сторону відносно валка слід зміститися для формування рівномірного тюка.

Крім того, BigBaler повністю сумісний з системою ISOBUS. В кабіні трактора встановлений монітор IntelliView IV, завдяки якому оператори можуть одним дотиком контролювати всі ключові параметри під час роботи на високій швидкості.

Діаметр пакувального валу підбирача був збільшений з 5,8 см до 7,6 см. Нову модель обладнали більшим привідним ланцюгом розміром 3,2 см, який з легкістю витримує високі навантаження на моделях PackerCutter, та муфтою ковзання, що була посилена.

Окрім того, в новій моделі були поселені деякі елементи конструкції для можливості роботи в складних умовах. В моделях CropCutter нові високоякісні хромовані штифти стали більш зносостійкими проти піску та пилу, що значно подовжує термін служби ланцюга. Крім того, для надзвичайно складних умов доступний посилений ротор – він запобігає передчасному зносу ротора в таких жорстких умовах та дозволяє подовжити термін його служби в 4 рази. В камері попереднього пресування зрізний болт на завантажувальній граблині захищає її від пошкодження у випадку непрохідності або перевантаження. Пальці для утримування рослинного матеріалу були посилені і тепер 7 пальців забезпечують ідеальне формування.

Ще однією новацією стала заміна пасивної системи зубців на активну систему Full Bale-Eject.Радимо почитати