Новини

New Holland представила лінійку вузькоколійних тракторів

12 Грудня 2016 167

New Holland T4 FNV під час роботи в саду
New Holland T4 FNV під час роботи в саду
landscapeandamenity.com

Компанія New Holland Agriculture представила нову лінійку вузькоколійних тракторів T4 FNV для роботи в садах, на виноградниках та виконанні інших спеціалізованих операцій, повідомляє прес-служба компанії.

Чотири нові моделі тракторів поєднують у собі виразний стиль, притаманний тракторам New Holland та спрощену конструкцію, оптимізовану під вузькі ряди.

«Нові моделі T4 FNV та TK4 стали значним надбанням для компанії-лідера з виробництва спеціалізованих тракторів. Вони ідеальні для клієнтів різного розміру, від роботи на маленьких фермах до великих сільськогосподарських компаній, для роботи з трудомісткими та високотоварними культурами, а також для виконання нестандартних сільськогосподарських операцій, які мають специфічні вимоги. Ці трактори ставлять безпеку та комфорт оператора на перше місце, переводячи їх на якісно новий рівень. Зокрема, система Blue Cab 4 на тракторі T4FNV перевищує нормативні вимоги та встановлює нові стандарти в цій сфері» - розповів голова відділу виробництва тракторів та точного землеробства Шон Ленон

В лінійці T4 FNV представлена унікальна система Blue Cab 4, яка гарантує оператору максимальний захист від дії ЗЗР. Фільтр системи відповідає стандарту EN 15695-2:2009, а кабіна – стандартам герметизації EN 15695-1:2009, забезпечуючи оператору чудовий захист.  Система Blue Cab 4 має ексклюзивну запатентовану систему подвійної фільтрації. З двома фільтрами (2 та 4 категорії) оператор може перемикати систему фільтрації з 2 рівня на 4 за потреби, наприклад, під час розбризкування. Це дозволить подовжити термін служби фільтра та скоротити витрати на обслуговування. В новій кабіні також було знижено рівень шуму з 82 до 78 дБ (А).

Трактори T4NFV оснащені чотирициліндровим 3,4-літровим двигуном, розробленим FPT Industrial. Двигуни Common Rail з турбонаддувом мають потужність від 75 к.с. до 107 к.с, а максимальний крутний момент на моделі T4.110 VNF складає 444 Нм. Новий FPT-двигун має більшу продуктивність, ніж його попередник, а витрати на його утримання менші.

Об’єм паливного баку трактору T4.110F був збільшений на 20 л і тепер становить 98 л, що робить його найбільш автономним в плані споживання палива та, як наслідок, збільшує продуктивність, оскільки чим менше зупинок для підзаправки, тим більше часу трактор проводить в полі.

Трактори серії T4NFV мають більш потужні задні зчіпки і мають електронну систему регулювання тягового зусилля для забезпечення точного контролю задньої зчіпки. Вони також мають трьохточкове переднє з’єднання з ВВП для кращої маневреності під час роботи між рядами. Потужне переднє з’єднання має вантажопідйомність до 1970 кг – це вдвічі більше, ніж на попередній моделі. Оновлений передній ВВП розроблений з чисто гідравлічною муфтою ВВП, яка напряму з’єднана з валом двигуна та надає ВВП потужності 93 к.с. – на 7% більше, ніж на попередній моделі.

Окрім цього. трактори оснащено новою преміальною гідравлічною системою з двома насосами з продуктивністю 80 л/хв., та оновлену систему контролю числа обертів двигуна.

В серії тракторів TK4 представлена нова система захисту від пилу та гарячого повітря, яка використовується на тракторах, які працюють у важких та пильних умовах. Крім того, для більшого комфорту оператора також встановлена підвісна платформа, ергономічна панель управління та система рульового керування Steering-O-Matic Plus™.

Панель управління була спеціально розроблена для гусеничних тракторів TK4 для того, щоб зберегти низький центр тяжіння, що дуже важливо для тракторів, які працюють на крутих схилах.  Баласт вагою 500 кг, який підтримується посиленою передньою віссю, додає ваги в передню частину трактора для підтримання балансу більш важких причіпних знарядь.

Нові моделі тракторів TK4 оснащені чотирьохциліндровим 8-клапанним двигуном від FPT Industrial з турбоохолоджувачем та системою охолоджувальної рециркуляції вихлопних газів. Вони відповідають стандартам викидів Stage IIIB та збільшують свою потужність та ефективність роботи крутного моменту. Електронний двигун з оптимізованою продуктивністю також винятково енергоефективний.

Модель

Максимальна потужність (кВ/к.с.) 1900-2300об/хв

Максимальний крутний момент (Нм) @ 1200 об/хв

Вузькоколійні спеціалізовані моделі

Моделі для відкритих полів

TK4.80

55/75

322

F-N-V

 

TK4.90

63/85

366

F-N-V

Стандарт/Горб. місцевість

TK4.100

73/99

420

F-N-V

Стандарт/Горб. місцевість

 

Модель

Максимальна потужність (кВ/к.с.) 1900-2300об/хв

Максимальний крутний момент (Нм) @ 1500 об/хв

Спеціалізовані версії

T4.80

55/75

309

F-N-V

T4.90

63/85

351

F-N-V

T4.100

73/99

407

F-N-V

T4.100

79/107

444

F-N-VРадимо почитати