Новини

Toyota створила оптичні сенсори для моніторингу складу ґрунту

15 Квітня 2019 209

Toyota-sensor
Toyota Production System дозволяє контролювати склад ґрунту
japantimes.co.jp

Японська автомобілебудівна корпорація Toyota Motor Corp почала проводити випробування нової системи, яка за допомогою оптичних датчиків аналізує склад ґрунту.

Про це повідомляє japantimes.co.jp.

Система Toyota Production System дозволяє контролювати склад ґрунту і пропонує рекомендації щодо необхідної кількості добрив для внесення.

У ході експерименту трактор буде буксирувати оптичний датчик, вставлений в землю. Сенсор вимірює кількість світла, який поглинає ґрунту, та різницю його складу через кожні 50 см. Потім ця інформація об'єднується з GPS-даними для створення карти, яка показує наявність у ґрунті 30 компонентів, необхідних для росту сільськогосподарських культур.

Завдяки такому аналізу Toyota може запропонувати діагностику, яка підкаже, які культури найкраще підходять для вирощування на певній ділянці чи які добрива слід внести для підвищення врожайності.

Нагадаємо, на міжнародній виставці SIMA 2019 американський виробник сільгосптехніки New Holland презентував дисплеї та датчики для точного землеробства.Радимо почитати