Новини

Tramspread розробив технологію точного внесення рідких добрив

12 Квітня 2019 221

Joskin-Tramspread
Розподільник для внесення добрив та дисковий інжектор Joskin з комплектом Tramspread
farmersguide.co.uk

Інженери компанії Tramspread розробили систему точного внесення рідких добрив на пасовищах за допомогою розподільника Joskin.

Про це повідомляє farmersguide.co.uk.

Використовуючи розподільник для внесення добрив та дисковий інжектор Joskin, з’єднаний з комплектом Tramspread, виробник створив систему, яка забезпечує точне внесення добрив без необхідності постійно наповнювати бункер.

«Розподільник дозволяє вносити добрива нижче рослинного покрову. Тому ймовірність опіків рослин та неприємних запахів мінімальна, а поглинання поживних речовин значно вище. Цей спосіб внесення передбачає розділення трави і внесення суспензії прямо в ґрунт, в результаті чого забруднення листя мінімальне»,зазначається в повідомленні.

Розподільник Joskin/Tramspread доступний в ширині від 3 м до 7,74 м. Він має 28 сошників, відстань між якими складає 21,5 см, і працює з насосом для подачі рідких добрив.

«Налаштування розподільника для рідких добрив Joskin для роботи з нашою системою дозволить вносити велику кількість добрив прямо в ґрунт без необхідності доповнювати бункер. Це ідеальний варіант для фермерів, які хочуть отримати максимальну користь від силосу, використовуючи систему частішого зрізання»,підкреслив директор Tramspread Едвін Бейкер.

Нагадаємо,  Joskin продемонстрував розкидач гною серії Siroko, який оснащений новим адаптером та має декілька змін у конструкції для підвищення зручності.Радимо почитати