Новини

Робот для збирання огірків з'явиться у продажу у 2021 р.

12 Квітня 2019 220

robot-Beltech
Робот для збирання огірків
Beltech

Нідерландська фірма Beltech працює над створенням робота для збирання огірків і анонсувала його вихід на ринок у 2021 р.

Про це повідомляє east-fruit.com.

Наразі створений прототип для налагодження роботи всіх систем. Датчики сканують тривимірні зображення рослин, після чого в систему надходять високоякісні зображення листя, пагонів й огірків.

Робот створюється для збирання огірків, вирощених на високій шпалері в сучасних теплицях. Машина зрізає плоди з рослини за допомогою гарячого ножа, що запобігає поширенню інфекцій.

«Це самонавчальна машина: чим більше огірків вона збере, тим краще буде це робити. Якщо датчики виявляють якийсь дефект, про це повідомляється агроному або власнику теплиці. Потім робот запам'ятовує, що від нього вимагається», — зазначається в повідомленні.

За словами засновника компанії Річарда Віаллі, застосування робота дозволить скоротити кількість працівників, знизити ризик поширення інфекцій в теплиці і потребу в застосуванні пестицидів. Завдяки інформації, зібраної оптичними камерами робота в процесі роботи, буде можливо з більшою точністю прогнозувати очікуваний урожай.Радимо почитати