Новини

Case представив концепт навантажувача з метановим двигуном

11 Квітня 2019 220

case_navantazhyvach
Прототип колісного навантажувача з метановим двигуном
profi.co.uk

Компанія Case Construction Equipment розробила прототип колісного навантажувача з метановим двигуном.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Проект під кодовою назвою Tetra використовує вже існуючу науково-дослідну програму сестринського бренду CNH Industrial New Holland Agriculture, який розробив трактор з метановим двигуном.

Концепт Case оснащений метановим двигуном FPT Industrial максимальною потужністю 230 к.с.. У метановій версії рівень шуму на 50% нижчий. Також цей двигун продукує на 95% менше CO2, на 90% менше діоксиду азоту та на 99% менше твердих часток, що знижує загальний рівень викидів на 80%. Пальне зберігається в баках, встановлених позаду та збоку машини.

Концепт має радикально новий зовнішній вигляд, зокрема, виведену вперед кабіну, яка має видимість 360° (на 16% більше, ніж у стандартного колісного навантажувача), дахову панель високої видимості та розсувні двері.

Сидіння оператора автоматично розширюється та повертається для полегшення входу при відкриванні дверей, і одразу повертається в робоче положення, коли оператор сідає.

Серед інших нових функцій інтеграція технології розпізнавання по обличчю в послідовність допуску та запуску. Датчик, встановлений на дверях, сканує обличчя оператора, щоб активувати відкриття дверей. Коли оператор потрапляє в кабіну, проходить друге сканування з монітора підлокітника для остаточного підтвердження та ініціювання послідовності запуску.

Команди розробників CNH Industrial та Michelin спільно працюють над баченням майбутньої безповітряної шини і шини, яка має вбудовану систему підвіски.

Наразі Tetra є лише концептом, але представники Case зазначають, що вони вже працюють над перспективою його виходу на ринок.Радимо почитати