Новини

АІС імпортуватиме в Україну лінійку вантажних автомобілів FAW

8 Квітня 2019 437

FAW-AIS
Старт продажів вантажівок FAW запланований на другу половину 2019 р.
АІС

Група компаній АІС підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з китайською автомобільною корпорацією China First Automotive Group Corporation (FAW).

Про це повідомляє прес-служба АІС.

АІС буде імпортувати модельну лінійку вантажних автомобілів FAW вантажопідйомністю від 2,8 т до 40 т, займатися розвитком дилерської мережі, проведенням гарантійного та сервісного обслуговування.

«АІС планує постачати в Україну вантажівки FAW як у вигляді шасі, так і бортових автомобілів і самоскидів. В Україні на замовлення АІС на потужностях автомобільного заводу «Авто-Холдинг» м.Кременчук заплановано виробництво широкої лінійки автомобілів з різними типами надбудови: бортові, фургони, самоскиди, зерновози, комунальна техніка. Залежно від моделі, рівень локалізації виробництва складе від 15% до 40%», — зазначається в повідомленні.

АІС і завод «Авто-Холдинг» інвестували в розвиток проекту FAW в Україні близько $500 тис.

Ринок нових вантажних автомобілів стабільно розвивається. За підсумками 2018 р. його обсяг склав 4,7 тисяч одиниць. Наша компанія завжди мала сильні позиції у цьому сегменті. Ми впевнені, що за допомогою такого надійного партнера як FAW ми зміцнимо своє становище і запропонуємо покупцям досить багато нових моделей вантажівок, які швидко окупляться», — підкреслив директор по маркетингу АІС Сергій Боровик.

Старт продажів запланований на другу половину 2019 р.

Нагадаємо, Група компаній АІС уклала угоду про постачання продукції машинобудівного холдингу «Амкодор».Радимо почитати