Новини

Elvorti випустив нову модель обприскувача Tetis 28

8 Квітня 2019 220

tetis_elvorti
Система підвіски штанги обприскувача Tetis
Elvorti

Компанія Elvorti випустила нову модель причіпного обприскувача Tetis 28.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нова модель обприскувача призначена для внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив і засобів захисту рослин. Конструкція обприскувача дозволяє використовувати його у всіх кліматичних зонах для проведення хімічного захисту рослин від шкідників і хвороб, а також боротьби з бур’янами.

Завдяки збільшенню ширини захвату зросла й продуктивність машини Tetis 28. Тепер вона становить від 16,8 га/год при швидкості 6 км/год, та до 33,6 га/год при швидкості 12 км/год.

На обприскувачі Tetis 28 встановлені розпилювачі Arag. Також модель оснащена бортовими комп’ютерами цього ж виробника.

«На Tetis 28 встановлений насос Annovi Reverberi, який забезпечує високу продуктивність 250 л/хв. Обприскувач дозволяє вносити від 50 до 300 л/га робочої рідини. Діапазон робочого тиску насоса до 2 МПа дозволяє здійснювати розпилювання при швидкості вітру до 7 м/с при встановленій інжекторній форсунці», — зазначають розробники Elvorti.

Бак обприскувача Tetis 28 об’ємом 3000 л має гладку внутрішню поверхню, що сприяє швидкому та легкому внутрішньому очищенню. Форма баку запобігає розгойдуванню рідини і перекиданню обприскувача. Усередині бака встановлені спеціальні пристрої для перемішування.

Висота установки штанги може змінюватися від 0,6 м до 1,85 м навіть під час руху.

Нагадаємо, на міжнародній виставковій події «АгроВесна 2019» компанія Elvorti презентувала універсальні пневматичні сівалки Vega 8 Profi і Vesta 8 Profi та культиватор Altair 5,6.Радимо почитати