Новини

Лозівські машини запатентували шнековий перевантажувач

5 Квітня 2019 190

lozova-machinery
Cамосвальний напівпричеп Albion XL
lozovamachinery.com

Розробка шнекового перевантажувача конструкторського бюро компанії «Лозівські машини» отримала патент державного підприємства «Укрпатент».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Новий шнековий перевантажувач має особливу ​​конструкцію, що дозволяє встановити його в кузові транспортного засобу.

Розвантажувальний пристрій призначений для двовісного самосвального напівпричепа Albion XL. За допомогою шнека можна перевантажувати всі види насіння зернових і олійних культур, а також інші гранульовані матеріали, включаючи мінеральні добрива.

«Установка шнека дасть можливість фермерам використовувати Albion XL як самоскидний причіп і як потужний бункер-перевантажувач, здатний за 2,5 хвилини здійснити вивантаження 20 т вантажів. При цьому аграріям не доведеться витрачати додаткові кошти на придбання спеціалізованого бункера-перевантажувача», — пояснив автор проекту Олексій Гриненко.

Шнековий вивантажувач оснащений мобільним механізмом складання. При транспортуванні він не виходить за габарити трейлера і дає можливість пересуватися по дорогах загального користування.

Нагадаємо, компанія «Лозівські машини» почала польові випробування для оновленої конструкції коротких дискових борін Дукат-9.Радимо почитати