Новини

CFG/Мрія отримала партію тракторів Massey Fergusson

5 Квітня 2019 172

Massey-Fergusson
Трактори Massey Ferguson
amacoint.com

Компанія «Амако» передала об’єднаній компанії CFG/«Мрія» партію тракторів Massey Fergusson: 13 моделей MF 8737S потужністю 370 к.с. і 18 тракторів MF 7724S потужністю 240 к.с..

Про це повідомляє прес-служба «Амако».

Процедура офіційної передачі нової техніки відбулася 29 березня на базі компанії CFG/«Мрія» в селі Великі Бірки Тернопільської області.

«Ми розглядали кілька варіантів. Повернулися до результатів польових випробувань із участю кількох брендів. Тоді трактор Massey Fergusson показав найкращі результати, як за швидкістю, надійністю, витратами пального, так і зручністю керування. Тож до силових агрегатів агрохолдингу з допомогою компанії «Амако» позаторік додали 7 тракторів Massey Ferguson, торік — ще 13. Перед початком сезону 2019 р. ще 31», підкреслив заступник операційного директора CFG/«Мрія» Віктор Мельник.

За словами регіонального представника бренду Massey Ferguson корпорації AGCO в країнах Східної Європи Юрія Войцеховича, агрохолдинг «Мрія» третій рік поспіль зупиняє свій вибір на тракторах бренду Massey Ferguson, що дозволило йому стати ключовим клієнтом бренду.

«Нам дуже важливо мати в Західній Україні такий потужний центр споживання наших послуг. Ми досягли найвищого рівня співпраці з компаніями «Мрія» та «Амако», коли спілкування між нами відбувається на одній мові. Досягли повного взаєморозуміння і в реалізації готової продукції, і в сервісному обслуговуванні. Дякую за вибір», зазначив Юрій Войцехович.

Нагадаємо, об’єднана компанія CFG/«Мрія» отримала першу поставку нової сільгосптехніки на $2,3 млн.Радимо почитати