Новини

Deere & Company оголосив про кадрові зміни у вищому керівництві

4 Квітня 2019 106

John-Deere
Трактор John Deere 9460R
Traktorist.ua

Джон Мей став новим операційним директором компанії Deere & Company. На новій посаді він почав працювати з 1 квітня.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Джон Мей працює в компанії Deere & Company протягом 22 років. У 2012 р. приєднався до команди вищого керівництва у якості президента департаменту сільськогосподарських рішень й інформаційного директора. У 2018 р. Джон Мей був призначений президентом всесвітнього підрозділу Agriculture & Turf і групи інтелектуальних рішень.

«Професійні успіхи та лідерські якості Джона Мея підтверджують його високу кваліфікацію, необхідну для такої ключової посади. Крім того, його досвід керівництва підрозділом точного землеробства та інформаційного директора матиме важливе значення, оскільки Deere розвивається в галузі інноваційних рішень», підкреслив президент і головний виконавчий директор Семюель Р. Аллен Deere & Company.

Також з 1 квітня нові посади обійняли ще три співробітники компанії. Корі Ріда обрали президентом підрозділу Agriculture & Turf і групи інтелектуальних рішень США й Австралії. Раджеш Калатур обійме посаду президента John Deere Financial і головного інформаційного директора, а Райан Кемпбелл був обраний старшим віце-президентом і головним фінансовим директором.

Нагадаємо, John Deere випустив систему блокування цінних дисплеїв GreenStar та супутникових приймачів StarFire, яка дозволяє запобігти крадіжкам.Радимо почитати