Новини

ХАРП оновив лінійку ступичних вузлів Harp Agro Unit

4 Квітня 2019 95

harp_agro
Підшипники Harp Agro Unit
ХАРП

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) випустив оновлену лінійку ступичних підшипникових вузлів Harp Agro Unit.

Про це повідомляється на офіційному сайті ХАРП.

Ступичний вузол Harp Agro Unit має оцинкований корпус, який покращує захист від корозії, касетне ущільнення Simrit type 3, що забезпечує високий ступінь захисту протягом всього терміну служби.

«В оновленій лінійці ширина корпуса, яка до цього становила 65 мм, приведена в повну відповідність із закордонними аналогами — 60 мм. Також розробники переглянули внутрішню конструкцію вузла, в результаті чого підшипник стало ще легше вилучити. Крім цього, в новинці встановлений ​​додатковий захист зі сторони диска», — підкреслив директор департаменту продажів підшипників Віталій Бугров.

Ступичний вузол Harp Agro Unit легко встановити на будь-яке ґрунтообробне обладнання. Також його можливо відремонтувати та замінити підшипник в будь-який час експлуатації без заміни корпусу.

«Підшипникові вузли HarpAgroUnit забезпечують роботу сільгоспагрегатів протягом п'яти й більше років без необхідності будь-якого обслуговування. З вдосконаленою конструкцією наші рішення стали ще надійнішими. Використовуючи підшипники ХАРП, аграрій захистить себе від поломок, простою і дорогих ремонтів сільгосптехніки, що особливо важливо в сезон польових робіт», — зазначив Віталій Бугров.

Нагадаємо, частка експорту ХАРП у 2018 р. склала 65%. Виробник розширив присутність на ринках Європи та країн СНД, а також вийшов на нові ринки Північної Америки та Східної АзіїРадимо почитати