Новини

Суд посадив під домашній арешт продавця неіснуючих тракторів

3 Квітня 2019 171

Poltava-technika
Продавця віртуальних тракторів посадили під домашній арешт
kaz.tengrinews.kz

Октябрський районний суд м. Полтава обрав міру запобіжного заходу для менеджера компанії, яка продавала фермерам неіснуючі трактори. 19 березня суддя Лариса Гольник посадила Юлію Дябіну під не цілодобовий домашній арешт.

Про це повідомляє «Полтавщина».

Згідно з матеріалами справи, Юлія Дябіна була членом злочинної групи, до складу якої входило семеро осіб у віці від 28 до 44 років. Зловмисники створили близько десяти фіктивних фірм. Під виглядом надання послуг із онлайн-продажу сільгосптехніки, шахраї отримували близько мільйона гривень щомісячно

«Група осіб розміщувала на сайтах оголошення від ПП «Чегринець» про продаж сільгосптехніки: корейських та білоруських міні-тракторів. Ціну виставляли нижчу за аналогічні оголошення. Іноді їхні пропозиції були у 10 разів дешевше», зазначається в повідомленні.

Кримінальне провадження щодо їхньої діяльності поліція відкрила 7 січня 2016 року — за чч.2, 3 ст. 190 ККУ (шахрайство).

Traktorist.ua попереджає — якщо є будь-які сумніви чи підозри щодо товару, його якості чи способу покупки — краще обрати форму сплати за фактом отримання товару.Радимо почитати