Новини

На Сумщині 300 аграріїв отримали компенсацію вартості сільгосптехніки у 2018 р.

1 Квітня 2019 163

Sumy-tehnika
Трактори ХТЗ в полі
ХТЗ

За підсумками 2018 р. найактивніше сільгоспвиробники Сумської області долучалися до програми компенсації за придбання вітчизняної сільгосптехніки. Про це в ефірі телеканалу UA:Суми повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Олександр Маслак, передає Kurkul.com.

Всього у програмі взяли участь близько 300 аграріїв, а заявки подали 500. За цим напрямком фермери отримали 56 млн грн, а область посіла 5 місце по Україні за цим показником.

Господарства, які займаються молочним напрямком отримали дотації у розмірі 28 млн грн. За цим показником область посіла 6 місце по Україні. Ще 127 тис. грн отримали фермери, як компенсацію за придбання насіння вітчизняної та іноземної селекції.

Директор Департаменту переконаний, що урядові програми дієві. Основне — відповідати тим вимогам, які передбачені постановами Кабміну.

Нагадаємо, у 2018 р. 104 господарства Львівської області отримали відшкодування на сумі 49,4 млн грн за придбання 192 одиниць вітчизняної сільськогосподарської техніки.Радимо почитати