Новини

Ceat представив флотаційні сільгоспшини, які менше пошкоджують ґрунт

27 Березня 2019 95

Флотаційні сільгоспшини Ceat Floatmax MT
Флотаційні сільгоспшини Ceat Floatmax MT
profi.co.uk

Індійський виробник шин, компанія Ceat Specialty Tyres представила нові радіальні флотаційні сільгоспшини Floatmax MT, закруглена плечова зона яких на цистернах для рідких добрив, розкидачах гною та причепах сприяє меншому пошкодженню ґрунту і рослин.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Це одна з трьох лінійок нових сільськогосподарських радіальних шин виробника Ceat, також Floatmax має ширшу та пласкішу корону для кращої прохідності, а центральні ґрунтозачепи дозволяють підвищити стабільність на дорозі.

Також нещодавно до європейського портфоліо компанії були додані нові радіальні шини, зокрема, сільськогосподарські лінійки Row Crop, Farmax R65, R70 та R85. Остання має ширший протектор для зменшення ущільнення ґрунту, більший кут нахилу та перекриття ґрунтозачепів для більшої продуктивності на дорозі, а менший кут плечової зони дозволяє покращити силу зчеплення.

Компанія Ceat Specialty Tyres нещодавно відкрила офіси в Нідерландах, вона є 100% дочірнім підприємством, флагманською компанією одного з основних виробників шин в Індії — Ceat. Головний офіс знаходиться в Мумбаї, за минулий рік обіг 15 компаній цієї групи склав близько $3,3 млрд.

Компанія виробляє більше 15 млн шин/рік, на 7 заводах в Індії (6) та Шрі-Ланці (1) працює 5000+ робітників. 3,5 млн шин припадає на Ceat Specialty Tyres, яка була заснована в 2015 з метою зосередитися на шинах підвищеної прохідності для тракторів, причепів, землерийних машин та вилкових навантажувачів.

В перспективі пізніше цього року компанія планує вийти не тільки з новими шинами для тракторів високої потужності, а також з версіями для комбайнів та цистерн для рідких добрив зі сталевою стрічкою.Радимо почитати