Новини

В Китаї набуває популярності професія пілота агродрона

27 Березня 2019 152

Управління дронами
Управління дронами
elektrovesti.net

В Китаї набуває популярності нова професія — пілот сільськогосподарського дрона. Про це повідомляє видання elektrovesti.net.

«Китайські фабричні робітники повертаються в сільську місцевість. Але замість того, щоб вручну садити рис та інші культури, вони обробляють їх за допомогою безпілотників. Це набагато більш приємна і високооплачувана робота», — ідеться в повідомленні.

Майже 300 млн жителів Китаю робочі мігранти, які покинули будинок в пошуках заробітку. Зазвичай це жителі сільської місцевості, які намагаються влаштуватися робітниками або прибиральниками в Пекіні, Шанхаї та інших великих містах.

Вихід людей із сіл створює проблеми для сільського господарства. Все частіше похилого віку фермери здають або продають свої землі великим агрокомпаніям, які використовують сучасні технології, наприклад, розприскування пестицидів і добрив за допомогою дронів. Завдяки зростанню популярності сільськогосподарських безпілотників технічні компанії нарощують їх розробку і виробництво.

Крім того, поширення дронів змушує агрокомпанії шукати людей, здатних ними управляти. І на цю роль все частіше претендують робочі мігранти. Пройшовши короткий курс навчання, вони приступають до обробки полів за допомогою безпілотників. Ця робота дає хороший за китайськими мірками заробіток.

Нагадаємо, Ізраїльські розробники створили дрон для садівництва.Радимо почитати