Новини

Понад 80% покупців Chevrolet Niva в 2018 році – аграрії

27 Березня 2019 220

Chevrolet-Niva
АІС починає приймати замовлення на автомобілі Chevrolet Niva 2019 модельного року
АІС

Група компаній АІС у 2018 р. реалізувала 236 автомобілів Chevrolet Niva. Понад 80% покупців це великі агрохолдинги та фермерські господарства. Найбільше автомобілів продано в Київській, Харківській, Кропивницькій, Сумській, Житомирській, Черкаській областях.

Про це повідомляє прес-служба АІС.

АІС починає приймати замовлення на автомобілі Chevrolet Niva 2019 модельного року. Автомобіль отримав цілий ряд оновлень, серед яких подушки безпеки водія і антиблокувальна система (АБС), кондиціонер, а також легкосплавні диски і заводське тонування заднього скла.

«Chevrolet Niva є одним з найуспішніших позашляховиків: обсяг вироблених автомобілів перевищує 700 000 екземплярів. Це багаторазовий переможець конкурсів «Позашляховик року» в різних країнах», — зазначається в повідомленні.

Невелика маса і короткі звіси дозволяють Chevrolet Niva долати бездоріжжя, броди, підйоми з кутом нахилу до 50%. Автомобіль має відмінні параметрами прохідності та витривалості. Система повного приводу має блокування міжосьового диференціала і знижувальну передачу. Кліренс автомобіля 200 мм.

Завдяки цьому позашляховик Chevrolet Niva користується популярністю серед агрокомпаній, лісових господарств, будівельних і транспортних компанії, а також інших організацій, які експлуатують автомобілі в умовах бездоріжжя.

Нагадаємо, група компаній АІС уклала угоду про співпрацю з виробником ґрунтообробної техніки Veles Agro.Радимо почитати