Новини

АІС продаватиме техніку Велес Агро

26 Березня 2019 225

Zeus-AIS
Дискова борона Zeus
АІС

Група компаній АІС уклала угоду про співпрацю з виробником ґрунтообробної техніки Veles Agro. Завдяки дилерському контракту компанія планує розширити перелік пропонованих сільгоспагрегатів.

Про це повідомляє прес-служба АІС.

У торговій мережі АІС по всій країні можна буде придбати універсальні багатофункціональні дискові борони Zeus, агрегати смугового обробітку Strip-Till, ґрунтообробні комбіновані, напівнавісні та передпосівні агрегати, сівалки зернові механічні та просапні точного висіву, дискові та оборотні відвальні плуги, стрілоподібні глибокорозпушувачі, культиватори, ротаційні й компактні дискові борони, котки-подрібнювачі, навантажувачі.

«Компанія Veles Agro була заснована в 1996 р. і є одним із провідних виробників багатофункціональної ґрунтообробної техніки та запчастин з високими стандартами якості, а її продукція отримала визнання якості, не тільки в Україні, а й за кордоном», зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, АІС пропонує придбати й установити кондиціонери на трактори виробництва Мінського тракторного заводу.Радимо почитати