Новини

Кенія купуватиме українську сільгосптехніку

8 Грудня 2016 43

Кенія зацікавилась українською технікою для малих та середніх фермерів
Кенія зацікавилась українською технікою для малих та середніх фермерів
minagro.gov.ua

Кенійська сторона виявила велику зацікавленість в українських сільськогосподарських машинах для малих та середніх фермерів. Про це стало відомо під час торговельної місії до Кенії та Танзанії заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої та заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі Наталії Микольської, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Українська сторона поспілкувалася із заступником Міністра сільського господарства, тваринництва та рибництва Кенії Ендрю Туймуром та його колегами. Основними темами перемовин став розвиток двосторонньої торгівлі та кооперації в аграрній сфері. 

«Великий інтерес був проявлений з боку кенійських партнерів до технологічних рішень в галузі зберігання зернових та загалом до співпраці з Україною у сфері розвитку агротехнологій», — розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Задля активізації не лише торговельних, але й коопераційних та інвестиційних відносин між двома країнами сторони домовились про швидку фіналізацію роботи над Меморандумом про порозуміння між двома міністерствами, який має включити в себе всі ключові сфери інтересів аграрного бізнесу двох країн.

Окрім того, сторони домовилися про організацію бізнес-місії представників кенійських компаній на чолі з представниками міністерства сільського господарства, тваринництва та рибництва у першій половині 2017 року до України для встановлення прямих відносин з українськими партнерами. Під час цього візиту має бути підписаний документ щодо двосторонньої співпраці.Радимо почитати