Новини

Amazone оснастив посівну комбінацію Cirrus новими рифленими дисками

22 Березня 2019 220

Amazone_Cirrus
Cirrus 6003-2C з рифленими дисками Minimum TillDisc
Amazone

Німецький виробник сільгосптехніки Amazone оснастив причіпну посівну комбінацію Cirrus новими рифленими дисками Minimum TillDisc.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Рифлені диски Minimum TillDisc на Cirrus є спеціальним оснащенням серед підготовчих інструментів.

За словами розробників Amazone, у міжрядді 16,6 см ріжучі диски, розташовані перед висіваючими сошниками, розрізають ґрунт, пожнивні рештки та наявні в полі рослини. У порівнянні з традиційною 2-рядною батареєю дисків, використання рифлених дисків зменшує рух ґрунту.

«Завдяки використанню дисків Minimum TillDisc рух ґрунту при посіві зводиться до мінімуму, а розпушування і зрізання відбувається тільки в зоні роботи висівних сошників, що дозволяє уникнути повторного проростання бур'янів», — зазначається в повідомленні.

Також диски Minimum TillDisc можливо використовувати при формуванні «зелених місточків» для контролю проростання бур’янів та виникнення ерозії ґрунту.

Окрім того, застосування дисків Minimum TillDisc дозволяє в сухих умовах проводити смуговий водозберігаючий обробіток, оскільки висіваючими сошниками безпосередньо обробляються тільки смуги. При вологих і липких ґрунтах рифлені диски Minimum TillDisc захоплюють і піднімають на поверхню ґрунту менше грудок, ніж звичайні диски.

Нагадаємо, термінал Amazone AmaTron 4 отримав нагороду за найкращий дизайн. Інтуїтивне управління й корпус терміналу у вигляді планшета були виділені в якості промислового зразка.Радимо почитати