Новини

John Deere представила трактори 6230R, 6250R та 8400R на Agromek 2016

7 Грудня 2016 693

John Deere 8400R
John Deere 8400R
traktorist.ua

На виставці Agromek в Хернінгу (Данія) були представлені нові моделі тракторів John Deere серії 6R та 8R. Про це в ексклюзивному коментарі для Traktorist.ua розповів Андерс Тернс — регіональний менеджер John Deere.

Модельний ряд 6R було розширено двома новими тракторами; моделі 6230R та 6250R із заявленою потужністю 230 к.с. та 250 к.с. відповідно. Трактор 6250R максимально видає 300 к.с., а питома потужність становить 31 кг/к.с.

«Ця техніка може бути цікава українському ринку, оскільки задовольняє потреби різних груп агровиробників», — зазначає Андерс Тернс.

Андерс Тернс, регіональний менеджер John Deere

Перш за все, розробники прагнули створити легкий, потужний та універсальний агрегат. Тому нові трактори спеціально розроблялися з урахуванням побажань європейських підрядників. Саме тому компанія John Deere консультувалася з десятьма основними підрядниками з усієї Європи, у розпорядженні яких було 255 тракторів різних марок та 428 працівників, для того, щоб створити ідеальний універсальний трактор.

В ході розмови, Андерс Тернс розповів нам про кожну новинку окремо.

Технічні характеристики John Deere 6230R

Однією з виняткових особливостей нових моделей є нова концепція управління CommandPro, яка вирізняє трактори серед будь-яких існуючих агрегатів John Deere.

Нова концепція управління на основі джойстика доступна як опція та дозволяє контролювати як рух трактора, так і безліч інших функцій.

Технічні характеристики John Deere 6250R

Попит на такі трактори став очевидним після першого запуску серії 6R у 2011 році. В той час як компанія пропонувала моделі потужністю 230 к.с. та 250 к.с. в лінійці 7R, такі великі та громіздкі моделі підходили не всім, ця лінійка тракторів більше підходила для важчих робіт. І тому John Deere потрібно було створити полегшені варіанти для задоволення потреб усіх своїх клієнтів.

У нові моделі розробники додали кілька додаткових штрихів, як наприклад, функція штовхання, яка дозволяє контролювати трактор на низькій швидкості при під’єднанні додаткового обладнання. А також функція, яка дозволяє доводити машину до максимальної швидкості без необхідності весь час тиснути на важіль, достатньо натиснути на важіль через фіксатор і відпустити, а трактор сам дійде до необхідної швидкості.

John Deere 6250R

З іншого боку, схожа технологія застосовується, коли ви бажаєте зупинити трактор – він зупиниться сам, не зважаючи на схили.

Що стосується функцій трактора, то на джойстику присутні не менше 11 кнопок та перемикачів, на які можна запрограмувати будь-яку функцію трактора, в тому числі передні та задні зчеплення, золотникові клапани, вал відбору потужності, управління поворотною смугою, функція автопілоту та IsoBus. Їх можна запрограмувати через стандартний сенсорний термінал трактора, зберегти та відтворювати пізніше.

Джойстик з перемикачами

В майбутньому ця концепція поступово пройде через всі моделі тракторів, можливо, навіть самохідні звичайні та кормозбиральні комбайни, однак це залежатиме від того, як приймуть таку концепцію на ринку сільгосптехніки.

Технічні характеристики John Deere 8400R

Трактор має роздільну комплектацію, 5 задніх і 16 передніх швидкостей. Модель виділяється двигуном, потужність якого становить 400 к.с.

John Deere 8400R

Нові моделі не замінятимуть жодну існуючу модель, а стануть доповненням модельного ряду. Їх можна замовити вже зараз, а повномасштабне виробництво розпочнеться наступного літа. Перше публічне представлення нових моделей відбудеться на виставці Lamma.

У матеріалі використано дані FG Insight.

Ігор Мирончук, Вікторія Сумченко Traktorist.ua Радимо почитати