Новини

Агротрейд розширить парк техніки у 2019 р.

20 Березня 2019 226

трактор-Case
Трактор Case IH
Агротрейд

Група «Агротрейд» у 2019 р. проведе оновлення і розширення парку техніки. Перед початком посівної кампанії холдинг придбає нові трактори Case IH 340 і культиватори Case IH Tiger-Mate.

Про це повідомляє прес-служба «Агротрейд».

«Ми плануємо уніфікувати всю техніку підприємств холдингу. Це допоможе значно мінімізувати витрати часу та коштів. Зокрема, ми йдемо до того, що всі трактори будуть одного виробника і модельного ряду. Наразі приблизно 90% нашої техніки — це Case і New Holland, і близько 10% — John Deere. Від останніх ми плануємо поступово відмовитися», — повідомила директор з фінансової та операційної діяльності групи Олена Ворона.

Також вона додала, що стратегія холдингу полягає у оренді, а не придбанні техніки. Наразі «Агротрейд» вже має необхідний набір ґрунтообробної техніки, на яку припадає значне навантаження протягом року. Тому холдинг оновлює та уніфікує її.

«Уніфікація дозволяє скоротити число постачальників, користуватися послугами лише однієї сервісної служби, дає можливість взаємозаміни запчастин. Всі ці нюанси дуже сильно полегшують роботу. До того ж, модель Case-340 добре себе зарекомендувала. На сьогодні вона має оптимальне співвідношення ціна-якість і відповідає нашим потребам в роботі з широкозахватних причіпними агрегатами», – підкреслив головний групи «Агротрейд» Дмитро Коцюба.Радимо почитати