Новини

В Раді пропонують підтримати дотації на придбання вітчизняної техніки

19 Березня 2019 127

xtz-tractor
Трактор ХТЗ
Traktorist.ua

Народний депутат України Олег Ляшко пропонує змінити державну політику на підтримку фермерських господарств і дотацій на придбання техніки.

Про це йдеться у проекті AgroРolit.com «Без гриму».

«Ми пропонуємо внести зміни до Конституції. Основою аграрного устрою України мають бути фермери. Ми пропонуємо змінити державну політику на підтримку фермерських господарств», — підкреслив нардеп.

За словами Олега Ляшка, для розвитку села в Україні необхідно відновити спецрежим оподаткування для АПК. Це найменш корупційний спосіб державної підтримки, бо наразі порядок надання допомоги виписують в ручному режимі.

«Виходить, що 2 олігархи на всю країну отримують те, що мали б отримати фермери. Реальні фермери нічого не отримують. Тому я за відновлення спецрежиму оподаткування ПДВ, щоб кошти надходили на спеціальний рахунок с/г підприємства, а вони їх використовували на власний розвиток», — заявив Олег Ляшко.

Нагадаємо, заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета заявив, що держпрограма здешевлення техніки дала поштовх розвитку українського машинобудування.Радимо почитати