Новини

ХАРП почав серійне виробництво підшипників Y-типу

6 Грудня 2016 98

ХАРП запускає нову лінійку підшипників
ХАРП запускає нову лінійку підшипників
Прес-служба ХАРП

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) приступив до серійного виробництва широкого асортименту підшипників Y-типу — аналогів YAR, YET, YEL і лінійок корпусних вузлів на базі цих підшипників. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Першими покупцями нових продуктових лінійок стали офіційні дилери ХАРП в Україні — «ТД Ірбіс», «Автопромпідшипник», «Техноторг-Дон» і «Украгрозапчастина», дилери в РФ — «Роспідшипник» і в Казахстані — «Інтеграл-підшипник». Наразі також почався випуск в країни ЄС — Болгарію, Чехію, Словаччину, Іспанію і Фінляндію.

Продукція оптимізована для застосування в грунтообробній, посівній і збиральній техніці таких провідних світових виробників як John Deere, Claas, Case, New Holland, Lemken та інших. Це нове покоління підшипникової продукції світового рівня.

«Підшипникові вузли використовуються в жорстких умовах експлуатації: при високих температурах і в умовах підвищеної запиленості, коли можливе проникнення в підшипник бруду і вологи. При зазначених умовах експлуатації властивості мастила в підшипниках без додаткового захисту погіршуються в короткий проміжок часу, і виникає необхідність проводити заміну старого мастила з відповідною періодичністю. Щоб уникнути подібного, крім додаткового захисту підшипників, підшипникові вузли HARP укомплектовані прес-маслянками для подачі мастильного матеріалу, що забезпечує тривалий термін служби вузлів і максимальну ефективність. Підшипники з ущільненням X-SHIELD ефективно працюють навіть у запиленому середовищі, жорстких умовах експлуатації сільгосптехніки. Вони — надійні і довговічні», — зазначає заступник головного конструктора Українського конструкторсько-технологічного бюро підшипникової промисловості (УКТБ ПП) Володимир Федорченко.

ХАРП випускатиме підшипники Y-типу

Нагадаємо, що освоєння цих виробів ХАРП розпочав у березні 2016 року. При розробці сучасної продукції враховувалися як умови, в яких буде працювати техніка, так і конструктивні зміни в сільгосптехніці провідних машинобудівних підприємств. Нові види вузлів здатні працювати при підвищених навантаженнях, мають поліпшений захист і широкий спектр застосування.

Суттєвою особливістю лінійки є повна взаємозамінність підшипника і корпусу в будь-який необхідний час експлуатації. А застосування унікального ущільнення підвищеної герметичності X-SHIELD забезпечує захист від потрапляння бруду, пилу і вологи, а також сприяє збереженню мастила в підшипнику. Застосування сталевої захисної шайби дозволяє додатково захистити ущільнення від зовнішнього фізичного впливу (тверді частинки в грунті, стерня, солом'яна маса).Радимо почитати