Новини

Мінагрополітики та ОЕСР поглиблять співпрацю щодо тестувань сільгосптехніки

18 Березня 2019 141

minagro-tractor
Україна планує застосувувати стандарти ОЕСР
Traktorist.ua

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова провела зустріч з представниками Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), у ході якої обговорювалися перспективи застосування стандартів ОЕСР з питань тестувань сільськогосподарської та лісогосподарської техніки, що дозволяє спростити процеси міжнародної торгівлі.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Ми високо оцінюємо співробітництво з ОЕСР і прагнемо зробити все можливе для того, щоб уникнути будь-який можливих бар’єрів у двосторонній торгівлі, при імпорті, експорті будь-яких товарів, включаючи сільськогосподарську техніку і обладнання. Так, застосування Україною Стандартів ОЕСР щодо тестувань сільгосптехніки дозволить нам піднятися на вищий рівень конкуренції на міжнародній арені», — зазначила Олена Ковальова.

При Мінагрополітики вже створена робоча група з питань оцінки відповідності сільськогосподарської техніки, на якій наразі проходить обговорення можливості застосування стандартів ОЕСР у рамках оновлення національного законодавства.

За словами менеджера проектів в Україні секретаріату глобальних відносин ОЕСР Габріели Міранди, Організація економічного співробітництва та розвитку готова поглиблювати співпрацю з Україною, особливо у секторі сільського господарства, який є важливим в економіці країни.Радимо почитати