Новини

Kverneland випустив новий культиватор Turbo i-Tiller

18 Березня 2019 154

KV_TurboT_i-Tiller
Kverneland представив культиватор Turbo i-Tiller
kverneland.com

Норвезька компанія Kverneland презентувала культиватор Turbo i-Tiller. Регулювання глибини та вирівнювання виконується безпосередньо з кабіни трактора за допомогою терміналу Isobus.

Про це повідомляє mechaman.nl.

З метою економії пального регулювання глибини пов'язане з динамічним контролем тяги на ходу. Ця система передає вагу від передніх коліс до зчіпного пристрою трактора, щоб підвищити тягу й зчеплення з трактором.

Робоча глибина та висота вирівнювального обладнання налаштовуються натисканням кнопки на терміналі. Smart System автоматично встановлює всі гідравлічні циліндри. В залежності від умов роботи та ґрунту, регулювання глибини можна здійснити в будь-який час, а також на ходу.

Система захисту від перевантажень Auto-Protect реагує на перешкоди або бічні сили. Культиватор підіймається, якщо показники перевищують певний рівень, наприклад, якщо оператор неправильно оцінює впливаючі на машину сили або повертає машину без підйому.

Нагадаємо, на міжнародній виставці SIMA 2019 компанія Kverneland презентувала нові моделі сівалок Optima SX та U-drill plus 4001.Радимо почитати