Новини

Варіант Агро Буд продав перший причіп-розкидач органічних добрив

18 Березня 2019 190

organic-truck
Причіп-розкидач органічних добрив Organic Trucks
Traktorist.ua

Компанія «Варіант Агро Буд» вже продала першу модель універсального причепа-розкидача органічних добрив власного виробництва Organic Trucks. Першим клієнтом виробника став «МВК «Єкатеринославський»».

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив директор і засновник «МВК «Єкатеринославський»» Анатолій Клименко.

За його словами, цей причіп-розкидач органічних добрив має міцну конструкцію: якщо при роботі потрапляють рештки металу чи бетону, то, на відміну від розкидачів інших виробників, Organic Trucks викидає їх і не зупиняється.

«Organic Trucks — універсальна модель. Окрім того, що розкидач виконує основну функцію, за його допомогою можна вивозити силос чи сінаж. Цей розкидач має дуже привабливу ціну. До того ж ми підтримали українського виробника», — підкреслив Анатолій Клименко.

Компанія «МВК «Єкатеринославський»» зацікавилася цією моделлю розкидача ще на виставці  «Зернові Технології-2019» і одразу придбала її. Наразі причеп-розкидач органічних добрив вже протестований на ділянці 80 га. 

Загалом, виставка «Зернові Технології 2019» стала визначною і насиченою подією для компанії «Варіант Агро Буд». Передусім тому, що був презентований новий напрямок виробництва — причепи для внесення органічних добрив. А у ході офіційної презентації керівництво заводу представило офіційних дистриб'юторів і стратегічних партнерів — компанію EkipAgro, яка з 2019 р. зможе реалізовувати зрошувальну та причепну техніку виробництва «Варіант Агро Буд».Радимо почитати