Новини

Zetor випустить нову модель трактора Utilix CL

13 Березня 2019 77

zetor-utilix-cl
Zetor презентує трактор Utilix CL з механічною коробкою передач
Zetor

Чеський виробник сільгосптехніки Zetor розширить модельний ряд тракторів новою сільгоспмашиною Utilix CL із механічною коробкою передач.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Трактор Utilix CL буде доступний у двох версіях: з кабіною і без кабіни. Як і модель HT, сільгосптехніка CL буде випускатися у двох різних потужностях: 43 к.с. і 49 к.с..

«Трактор буде відрізнятися від моделей HT трансмісією, яка тепер буде повністю механічною з 16 передніми та 16 задніми передачами. Причиною розширення асортименту є попит клієнтів, які вимагають Utilix в повністю механічній версії», — підкреслив менеджер із маркетингу продукції Zetor Tractors Якуб Хурта.

Вперше трактори Utilix були представлені на виставці Agritechnica 2017. Їх продажі почалися у 2018 р. Це універсальні трактори, які широко використовуються в сільському господарстві на фермах, а також в садівництві та приватних господарствах.

Нагадаємо, Zetor у 2018 р. зазнав значних збитків і був змушений прийняти скоригований план на 2019 р., який буде мінімізувати витрати компанії.Радимо почитати