Новини

Українські агрохолдинги підготували технічний парк до посівної

13 Березня 2019 221

agrein-posivna
Агрохолдинги готуються до посівного сезону 2019
Traktorist.ua

В Україні перед початком посівної кампанії 2019 р. більшість сільгоспвиробників вже підготували сільгосптехніку до роботи або докупляють необхідні агрегати.

Про це повідомляє Latifundist.com.

«Підготовка техніки до сезону 2019 майже завершена. Купили три нових трактори потужністю 340 к. с. і один на 600 к. с. Віддаємо перевагу модельному ряду Case IH. З причіпних машин купили два 18-метрових культиватори. Вся імпортна техніка укомплектована модулями точного землеробства», — підкреслив заступник директора з рослинництва компанії Cygnet Agrocompany Юрій Борідченко.

У компанії «Агрейн» наразі проводиться підготовка техніки до весняно-польових робіт, йде її ремонт і постачання запчастин. Компанія придбала розкидачі добрив і планує купити 5 тракторів John Deere малої потужності (130 к. с.) для використання з обприскувачами. При цьому наявну техніку потужністю 340 к. с. направлять на більш важкі роботи. За словами представників «Агрейн», йде закупівля причіпних обприскувачів Berthoud і Amazone і невеликої кількості сівалок суцільного посіву, а також культиваторів для суцільного обробітку ґрунту Case IH.

Агрохолдинг «Кернел» активно веде ремонтні роботи. Техніка (в розрізі всіх груп) підготовлена ​​на 80%. У міжсезоння був оновлений тракторний парк, парк легкових автомобілів, розкидачів мінеральних добрив, а також проведена модернізація міжрядних культиваторів із функцією внесення рідких добрив.

«Ми вже працюємо в полях. У тих регіонах, де сніг зійшов, техніка вже в полі. Безумовно, є моменти, які ще допрацьовуються, але на 90% ми вже готові до посівної кампанії. У 2017-2018 рр. на покупку нової техніки компанія витратила понад $50 млн, тому потреби купувати ще зараз у нас немає», — пояснив головний агроном МХП Олексій Сергієнко.

«Астарта-Київ» продовжує програму з оновлення парку сільгосптехніки. В цьому році, зокрема, закуповують трактори John Deere потужністю 600 к. с. для Полтавського регіону.

Холдинг «Епіцентр К» технічно готовий до початку посівної компанії. Але, за словами фахівців, початок посівної 2019 буде залежати від температурного режиму.

«У лютому були придбані самохідні обприскувачі і п'ять нових сівалок Horsch Maestro для посіву широкорядних культур (соняшнику, кукурудзи). Ці сучасні посівні комплекси мають істотні переваги в продуктивності та забезпечення якісного посіву. Конструкція їх висівних дисків дозволяє закладати насіння в зволожений шар ґрунту», — зазначив керівник аграрного напряму «Епіцентр К» Василь Мороз.Радимо почитати