Новини

Навантажувач JCB Skid Steer 225 порівняли з танком і роботом

2 Грудня 2016 147

Навантажувач JCB Skid Steer 225
Навантажувач JCB Skid Steer 225
traktorist.ua

Під час міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2016» компанія JCB презентувала міні-навантажувач з бортовим поворотом Skid Steer 225. Побачити техніку на власні очі вдалося і журналістам Traktorist.ua.

Навантажувач Skid Steer має невеликий об’єм, за рахунок чого може розвертатися в корівнику.

«Ми називаємо його роботом. Якщо порівнювати навантажувач JCB Skid Steer 225 з іншими моделями конкурентів, то у нього є суттєва різниця — повний доступ до кабіни. Наприклад, в інших моделях є 2 стріли і треба залазити в кабіну через лобове скло, адже навіска заважає. У нашій моделі двері в кабіну розташовані збоку. Бортовий поворот як на танку: одне колесо блокується і навантажувач розвертається. Машина унікальна для фермерів та для роботи в складах», — розповідає менеджер з маркетингу компанії JCB Андрій Новаченко.

До того ж на машину можна почепити щітку і навантажувач буде підмітати територію хліву, корівника чи господарства.

Також на виставці компанія продемонструвала фронтальний силосний навантажувач JCB 434S, вантажопідйомність якого складає 3,2 т, який добре підходить для закидання силосних ям, навантажувач JCB 54170 з силосним захоплювачем, який дозволяє захоплювати тюки, брати траву, сіно та найбільший аграрний навантажувач, який є в серії — JCB 55080 з вантажопідйомністю 5 т і висотою стріли 8 м.

Представники компанії зауважують, що резонансний «Брексіт» (вихід Великої Британії з ЄС)  вплинув на JCB, адже це англійська компанія. Але цей вплив, мабуть, був навіть більше позитивним, ніж негативним.

«Останнім часом продажі виросли на 20-30%. Серед клієнтів і дрібні фермери, і агрохолдинги. Зокрема, малі фермери, які раніше орієнтувалися на техніку б/в, почали переходити на нові моделі. Так, ціна у нас прив’язана до фунту, який «просів». Тому цієї осені деякі моделі у гривнях коштували навіть менше, ніж минулого року. До того ж завод JCB допомагає організовувати різні цінові акції, тому ці навантажувачі розходяться як гарячі пиріжки», — розповідає Андрій Новаченко.

Андрій Губін, Вікторія Сумченко, Traktorist.uaРадимо почитати