Новини

На Тернопільщині шахраї ошукали покупця трактора в інтернеті

11 Березня 2019 156

shachrai-ternopil
Обережно шахраї!
pushkinska.net

Мешканець Тернопільщини вирішив скористатися інтернет-сайтом для придбання трактора, але був ошуканий шахраями. Чоловік перерахував 9,4 тис. грн у якості авансу, а ще 72 тис. грн покупець мав заплатити після доставки сільгосптехніки.

Про це повідомляє 0352.ua.

«Майже 10 тис. грн потерпілий одразу перевів на вказаний рахунок. За якийсь час йому зателефонував представник фірми, яка мала займатися доставкою, й сказав оплатити ще половину вартості трактора — понад 30 тис. грн. Чоловік, запідозривши неладне, відмовився від покупки і попросив, щоб йому повернули попередньо надіслані кошти. Усі подальші спроби зв’язатися з «продавцями» телефоном і з’ясувати причину такого непорозуміння  виявилися марними», — зазначається в повідомленні.

У Теребовлянському відділені поліції  за даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу.

Traktorist.ua попереджає — якщо є будь-які сумніви чи підозри щодо товару, його якості чи способу покупки — краще обрати форму сплати за фактом отримання товару.Радимо почитати