Новини

Krone почав будівництво валідаційного центру

11 Березня 2019 121

Krone-lab
У промисловому центрі в Лінгені розпочалося будівництво Krone Future Lab
bauernzeitung.at

Німецький виробник сільгосптехніки Krone почав будівництво нового валідаційного центру Future Lab. Обсяг інвестицій на першому етапі становить близько €20 млн.

Про це повідомляє agriland.ie.

Центр Krone Future Lab будується на загальній площі близько 13 га. Проект передбачає машинний цех з майстернями, а також випробувальний цех зі стендами й офісними приміщеннями.

«Ми зважилися на те, щоб об'єднати нашу діяльність з валідації всіх компаній групи Krone. Тому ми зводимо в Лінгені науково-дослідний центр Krone Future Lab, в якому будемо здійснювати захист всіх розробок продукції Krone, а також виконувати оптимізацію транспортних засобів і агрегатів відповідно до специфіки країн», — підкреслив засновник групи компаній Krone Бернард Кроне.

За його словами, лабораторія буде надавати сертифікати про термін експлуатації транспортних засобів, агрегатів й осей, а також сфокусується на розробці автономних транспортних засобів і ходових механізмів.

Нагадаємо, компанія Krone відзвітувала про рекордний оборот у 2017-2018 фінансовому році в розмірі близько €2,1 млрд.Радимо почитати