Новини

Функція Eco Stop Manitou отримала бронзову медаль на SIMA 2019

11 Березня 2019 65

manitou-sima-awards
Стенд Manitou на SIMA 2019
vertikalnet.ru

На виставці SIMA 2019 компанія Manitou отримала дві бронзові медалі за функцію Eco Stop, яка доступна на телескопічних навантажувачах серії MLT, та рішення для виведення з експлуатації машин Manitou.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив менеджер з маркетингу Арно Соша.

Функція Eco Stop автоматично вимикає двигун на холостому ходу і за відсутності оператора в кабіні. Eco Stop була розроблена для зменшення втрат пального та надмірного зносу двигуна і його компонентів. 

«Все почалося з того, що ми проаналізували дані і виявили, що 15-30% часу роботи сільгоспмашини оператор знаходився не в кабіні. Тобто протягом цього періоду часу техніка не використовується і не приносить прибутку», — підкреслив Арно Соша.

Eco Stop активується та деактивується натисканням кнопки DSB. Час простою встановлюється оператором.  Ця функція доступна майже у всьому асортименті навантажувачів MLT, а також може бути встановлена ​​на машинах, виготовлених з вересня 2018 р.

Другу нагороду отримало інноваційне рішення для виведення з експлуатації техніки Manitou. Цей процес базується на трьох основних складниках. Перший — організаційний, в ході якого до 22% скорочується час, необхідний для демонтажу деталей машин. Другий полягає у зниженні витрат користувачів на володіння навантажувачів за рахунок збільшення їх вартості при перепродажу. Третій складник стосується проекту, який аналізує та визначає вплив цієї процедури на навколишнє середовище. Ця функція йде у стандартній заводській комплектації.

«У нас є спеціальний мобільний додаток Manitou, який надає інформацію про знос машини. Наприклад, можливо відстежити рівень пального чи коди помилок. Це допомагає швидше отримати допомогу від сервісного центру», — підкреслив представник компанії.

Нагадаємо, на міжнародній виставці SIMA 2019 компанія Manitou презентувала найкомпактніший телескопічний навантажувач MLT 420-60H.

© Юлія Ніколенко, Андрій Губін, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати