Новини

Компанія BEDNAR запустила новий сайт

7 Березня 2019 106

BEDNAR_iPad
Однією з причин створення нового веб-сайту було покращення упорядкування портфоліо агрегатів від BEDNAR
bednar-machinery.com

Компанія BEDNAR запустила 11 лютого 2019 р. новий сайт. Тепер клієнти мають доступ до сучасного веб-сервісу з новітньою інформацією.

Про це повідомляє прес-служба BEDNAR.

«Попередній сайт був активним з серпня 2015 р.. На сьогодні він вже не відповідав вимогам сучасності та доступності з усіх мобільних пристроїв. Це одна з основних причин, чому ми вирішили змінити веб-сайт BEDNAR», — пояснили представники компанії.

Ще однією причиною створення нового веб-сайту було покращення упорядкування портфоліо агрегатів від BEDNAR. Таким чином, новий сайт зосереджується більше на продуктах.

«Частота відвідування веб-сайту різко зростає, і в основному з мобільних пристроїв. У 2018 р. кількість людей, які відвідали наш веб-сайт за допомогою мобільних пристроїв, зросла вдвічі у порівнянні з 2017 р.», — підкреслили у BEDNAR.

Окрім нового інтерфейсу та фокусу на продуктах, тепер веб-сайт надає найновішу інформацію та покращену функціональність: клієнти можуть вибрати агрегат, знайти дилера або замовити демонстрацію.

Також була введена вкладка з важливими подіями в компанії BEDNAR, де можна знайти прес-релізи, графічні матеріали, а також багато іншої корисної інформації.

Нагадаємо, на виставці SIMA 2019 чеський виробник BEDNAR презентував 12 сільгоспмашин, серед яких 6 новинок.Радимо почитати