Новини

Zetor зазнав збитків у 2018 році

6 Березня 2019 106

Zetor-vytraty
Zetor скоригував виробничий план на 2019 рік
Zetor.com

Чеський виробник сільгосптехніки Zetor у 2018 р. зазнав значних збитків і був змушений прийняти скоригований план на 2019 р., який буде мінімізувати витрати компанії.

Про це повідомляється на офіційному сайті Zetor.

За словами представників компанії Zetor, сильна посуха, яка була у більшій частині Центральної Європи в другій половині минулого року, привела до падіння доходів фермерських господарств і замовлень на нові трактори.

Окрім того, на початку 2018 р. набули чинності нові правові норми, які встановили жорсткі правила виробництва тракторів. Компанія Zetor була змушена модернізовувати та випускати нові моделі. Тому виробник зіткнувся з високими витратами для забезпечення того, щоб останні моделі тракторів відповідали необхідним нормам. З цієї причини сільгоспмашини Zetor були недоступними у продажу протягом перших шести місяців 2018 р..

«Усі ці обставини вплинули на зниження замовлень клієнтів протягом минулого року. Це призвело до збільшення запасів, оскільки ми виробляли більше, ніж можна було продати. Ми скоригували виробничий план на 2019 рік, щоб знизити запаси на заводі у Брно й у наших дилерівКрім того, ми також прийняли інші заходи, спрямовані на зниження загальних витрат. Одним із них були зміни в штаті компанії», — прокоментував керуючий директор Zetor Маріан Ліповський.

У 2019 р. пріоритетом компанії є стабілізація продажів на окремих ринках, впровадження інновацій і модернізація продуктів, послуг післяпродажного обслуговування та сервісу. Радимо почитати