Новини

Väderstad святкує 20-річний ювілей компактного дискового культиватора

5 Березня 2019 128

Väderstad-carrier
Väderstad у 1999 р. почав розробку компактного дискового культиватора Carrier
Vaderstad

Німецький виробник сільгосптехніки Väderstad у 2019 р. святкує 20-річний ювілей першого у світі компактного дискового культиватора Carrier.

Про це повідомляється на офіційному сайті Väderstad.

Двадцять років назад співвласник компанії Väderstad Крістер Старк разом зі співробітником Йоелем Плансоном за обідом обговорювали розробку культиватора для неглибокого та інтенсивного обробітку ґрунту, який здатний підготувати оптимальне насіннєве ложе й очистити поле від бур’янів. До закінчення обіду розробники намалювали на скатертині та декількох серветках основні деталі дискового культиватора Carrier.

Головне завдання нової машини полягало у досягненні рівномірного та неглибокого обробітку ґрунту на високій швидкості з ретельним перемішуванням рослинних решток. Інтенсивність роботи Carrier забезпечують два ряди дисків: перший відкидає ґрунт вбік, а другий — назад. Кожен диск встановлюється на окрему стійку.

За словами представників компанії, наразі сотні виробників наслідують принципи будови конструкції культиватора Väderstad і його компактності.

«Я дуже вірю в нашу новітню інноваційну модель Carrier із дисками CrossCutter. Цей інноваційний диск дозволяє виконати ультра-поверхневий обробіток ґрунту на глибини 2-3 см. Так само, як і Carrier 1999 р., диск CrossCutter є справжньою революцією в галузі ґрунтообробних дисків», — заявив Крістер Старк.

Нагадаємо, Väderstad закрив 2018 фінансовий рік з рекордним оборотом, який вперше в історії компанії перевищує €300 млн.Радимо почитати