Новини

Лозівські машини продемонструють канадським аграріям дискову борону Дукат-6

5 Березня 2019 178

Lozivsky-mashyny
«Лозівські машини» візьмуть участь у канадській виставці
Traktorist.ua

Компанія «Лозівські машини» відкриє весняний агросезон участю у виставці The London Farm Show, яка буде проходити з 6 по 8 березня 2019 р. у канадській провінції Онтаріо.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

«Лозівські машини» будуть представляти офіційні канадські партнери — дистриб'юторські компанії Higginson Farm Equipment і Dujin Tooling Inc.

Український виробник презентує коротку дискову борону «Дукат-6». За словами представників компанії, цей агрегат підходить для ґрунтово-кліматичних умов канадських регіонів. «Дукат-6» вже пройшов польові випробування в місцевих фермерських господарствах і канадські аграрії дали позитивні відгуки про його роботу, зокрема, відзначили хорошу якість і рівномірну глибину обробітку.

««Дукат» незамінний в передпосівному обробітку. Борона легко справляється з великою кількістю залишків крупностебельних і зернових культур, а також забезпечує закладення рослинної і органічної маси на глибину від 3 до 14 см. Агрегат покращує структуру ґрунту, зберігає її природний потенціал і водно-температурний режим», — зазначається в повідомленні.

Серед 350 учасників виставки «Лозівські машини» будуть єдиним українським виробником.

Нагадаємо, виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» завершує розробку першого оборотного плуга власного виробництва і на початку літа презентує тестову модель.Радимо почитати