Новини

Kverneland представив нові моделі сівалок на SIMA 2019

5 Березня 2019 164

Kverneland-sivalka
Сівалки Optima SX та U-drill plus 4001 на стенді Kverneland
Traktorist.ua

На міжнародній виставці SIMA 2019 компанія Kverneland презентувала нові моделі сівалок Optima SX та U-drill plus 4001. Окрім того, аплікатор для внесення мікрогранулята з електроприводом для сівалок Optima HD-II й Optima SX Kverneland був відзначений бронзовою медаллю.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив представник компанії Kverneland Жан-Крістоф.

Сівалка Optima SX забезпечує точний посів при швидкості 18 км/год. Насіння вдувається в насіннєву борозну повітряним потоком зі швидкістю до 70 км/год. Optima SX використовує технологію Isobus та осащена функціями GeoControl та GeoSeed.

Посівна комбінація U-drill plus може виконувати роботи на швидкості 12-18 км/год. Цей агрегат призначений для посіву у важких ґрунтових умовах при наявності великої кількості рослинних залишків. За один прохід U-drill plus проводить передпосівний обробіток, вирівнювання, зворотне ущільнення, посів з прикочуванням рядів і одночасним внесенням добрив. Усі функції сівалки контролюються через Isobus.

Аплікатор мікрогранулята був модифікований таким чином, що бак для добрив об'ємом 17 л розташований за кожною висівною секцією. Окрім того, конструкція оснащена електроприводом і керується за допомогою технології Isobus.

«Інженери зосередилися на підвищенні безпеки оператора, який може змінювати дозувальні колеса, навіть якщо добрива знаходяться в баку. Нема потреби спорожняти резервуар раніше. Це знижує ризик прямого контакту оператора з добривом», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, Kverneland обладнав навісні обприскувачі технологією захисту рослин, яка гарантує зниження витрат і залишків препаратів для рослин.Радимо почитати