Новини

Трактор Case IH Magnum CVX отримав срібну медаль на виставці SIMA

30 Листопада 2016 196

Концептуальна Автономна Машина від Case IH
Концептуальна Автономна Машина від Case IH
cnhindustrial.com

Компанія Case IH отримала срібну медаль в номінації «За інновації» на французькій міжнародній виставці сільськогосподарського обладнання SIMA. Про це повідомляє CNH Industrial.

Компанія отримала медаль за Концептуальну Автономну Машину (Autonomous Concept Vehicle) — безпілотну версію трактора Case IH Magnum CVX. Ця інноваційна технологія була вперше продемонстрована на Farm Progress Show в США в 2016 році.

Срібна медаль для автономного трактора від Case IH відзначає важливість звільнення операторів від виконання монотонних польових операцій, що дозволяє підвищити продуктивність робочої сили та підняти ефективність систем точного землеробства на новий рівень.

«Потреба в цій технології обумовлена тим, що в деяких куточках світу стає все важче знайти кваліфіковану робочу силу для тривалих робіт в сезон на великих фермерських господарствах. Це втілення зусиль наших інженерів із пошуку рішення для автономного транспортного засобу, і по мірі того, як ми просуваємось у його розробці, ми можемо спостерігати, як ця технологія поступово знаходить реалізацію у вже існуючому обладнанні. Автоматизація техніки та систем точного землеробства вже зараз відіграє надзвичайно важливу роль, дозволяючи задовольнити потреби у більш ефективному, економному та екологічному сільському господарстві, але в найбільш напружені періоди року все одно потрібно проводити багато годин в полі, особливо під час збирання або висіву культур», — говорить менеджер з продукції Case IH Ден Стюарт.

За результатами п’яти років розробки автономний трактор здатний вирішити цю проблему, адже він дозволяє отримати максимум від бездоганного стану ґрунту і погодних умов та одночасно усуває потребу у понаднормовій праці.

«Попри те, що системи автоматичного водіння та телематики вже зараз доступні на сучасних тракторах, технологія автономного трактора — це якісно новий крок вперед. Концептуальний автономний трактор побудований на базі існуючих високопотужних тракторів Magnum від Case IH та використовує систему автоматичного водіння AccuGuide, яка постачається з GPS RTK+ від Case IH для забезпечення надточної навігації. Дана розробка дозволяє здійснювати повністю дистанційний моніторинг та управління із збереженням та передачею всіх польових даних в реальному часі. Magnum CVX був обраний в якості основи для створення автономного трактора завдяки видам робіт, для яких він зазвичай використовується, таких як висів та первинний і передпосівний обробіток ґрунту», — пояснює пан Стюарт.

Ці великі трактори часто використовуються в тягових операціях з широкими сівалками на високих швидкостях, що вимагають висококваліфікованої довготривалої роботи, аби максимально ефективно використати періоди гарної погоди. Автономна робота знижує вимоги до робочої сили впродовж таких погодних проміжків і гарантує їх максимально ефективне використання.

Робота трактора починається з використання настільного або портативного комп’ютера, на якому прораховуються найбільш ефективні маршрути пересування по полю. Також у разі необхідності маршрути руху можна створювати вручну. Оператор може обрати тип роботи з попередньо запрограмованого меню. Для цього він має вибрати машину та поле, після чого призначити трактор для виконання обраного завдання. Вся ця процедура займає не більше 30 секунд. Всі функції машини контролюються за допомогою датчиків, які автоматично управляють запуском та зупинкою двигуна, прискоренням та сповільненням, обертами двигуна, кутом повороту, роботою трансмісії, ВВП, тягово-зчіпного пристрою та гідросистеми, диференціалами та звуковим сигналом.

Відповідно, можна відслідковувати стан машини та управляти нею через ПК або планшет, які за допомогою повністю інтерактивного інтерфейсу дозволяють здійснювати керування, моніторинг та запис всіх даних та зображень з техніки. 

 

CNH IndustrialРадимо почитати