Новини

Claas здобув на SIMA 2019 три медалі за інновації

4 Березня 2019 145

Claas-Jaguar-Sima
Кормозбиральний комбайн на гусеничному ходу Jaguar 960 Terra Trac отримав золоту медаль
fginsight.com

На міжнародній виставці SIMA 2019 компанія Claas отримала три медалі: золотої нагороди удостоївся кормозбиральний комбайн на гусеничному ходу Jaguar 960 Terra Trac, а бронзою були відзначені універсальна жатка з гнучким ріжучим апаратом Convio Flex і колісний навантажувач Torion.

Про це повідомляється на офіційному сайті Claas.

Кормозбиральний комбайн на гусеничному ходу Jaguar 960 Terra Trac не пошкоджує трав'яний покрив при розворотах під час заготівлі кормів.

«Ця проблема вирішується за рахунок інтелектуальної системи автоматичного підйому передніх роликів. При цьому тиск гусениць, які контактують з ґрунтом з піднятими роликами, виявляється нижчим, ніж у стандартних колісних комбайнів», — зазначається в повідомленні.

Ще однією перевагою гусеничого ходу Jaguar 960 Terra Trac є відсутність необхідності коригувати тиск в шинах при переході між режимами руху по дорогах і в полі.

Універсальна жатка Convio Flex оснащена гнучким ріжучим апаратом, здатним адаптуватись до особливостей збирання різних культур і може однаково добре прибирати три види культур: зернові, бобові та олійні. Здатність копіювати рельєф поля також допомагає знижувати до мінімуму втрати при збиранні, а рухомі в залежності від швидкості роботи комбайна транспортерні стрічки забезпечують рівномірний потік скошеної маси до системи обмолоту.

Бронзовою медаллю був відзначений колісний навантажувач Torion. Його удосконалена двокомпонентна система повороту знижує ризики виникнення небезпечних для життя і здоров'я механізаторів ситуацій. За рахунок керованої задньої осі з 40° до 30° зменшено кут повороту шарнірного вузла, що підвищує стійкість машини без шкоди її високої маневреності.

Нагадаємо, Claas випустив з конвеєра 40-тисячний кормозбиральний комбайн Jaguar.Радимо почитати