Новини

Техніку Claas можна контролювати через iPad

1 Березня 2019 194

claas-easy
Claas випустив додаток для контролю техніки через iPad
claas-group.com

Компанія Claas випустила додаток Easy, який дозволяє контролювати сільгоспмашини за допомогою iPad.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Додаток Easy дозволяє використовувати iPad як термінал Isobus. Для цього необхідні планшет із додатком, спеціальне кріплення в кабіні та безпровідний інтерфейс Claas (CWI). CWI без дротів під’єднує iPad до Isobus. Функціональні кнопки Isobus на тракторі або на джойстику також можна налаштувати за допомогою вбудованої функції Isobus (AUX-O) в кабіні. Для старіших моделей тракторів пропонується комплект для під’єднання дротів.

Новий додаток Easy пропонує функцію документування TC BAS з будь-якими AEF-сертифікованими картами полів. Дані про роботу передаються електронною поштою в форматі ISO-XML. Таким чином, файл завантаженого завдання можна імпортувати в додаток або експортувати в систему керування фермою для подальшої обробки. Функція TC BAS в додатку Easy сертифікована AEF і сумісна з програмним забезпеченням Farm Management.

Також доступний розширений набір функцій 365FarmNet. Обмін даними здійснюється безпосередньо через інтернет, що виключає необхідність передачі даних електронною поштою.Радимо почитати