Новини

В Україні три чверті аграрної авіації залишилося з радянських часів

1 Березня 2019 172

agroaviatsia-Ukraine
В Україні використовується 67 літаків для внесення агрохімії
kurkul.com

Станом на 5 лютого 2019 р. в Україні зареєстровано 67 літаків, які використовуються в авіаційному внесенні агрохімії. З них 50 машин — ще радянських часів.

Про це під час семінару «Новітні технології в агровиробницві: безпілотними і система захисту рослин» роповів засновник компанії Megadrone та Gps-tracker.com.ua Валерій Євтушенко, повідомляє Kurkul.com.

Він додав, що минулого року відбулося 3 авіакатастрофи під час проведення польових робіт. У всіх трьох випадках пілот загинув.

Неподалік села Миколаївка Роменського району Сумської області 13 липня 2018 р. розбився одномісний літак. За попередніми даними він проводив обробку полів кукурудзи. 

Поблизу села Заруддя Роменського району Сумської області 15 липня розбився легкомоторний літак «X-32 Бекас». Аварія сталася під час обприскування отрутохімікатами сільгоспугідь.

У Бобровицькому районі Чернігівської області 13 липня вертоліт Мі-2, який проводив обробку полів, гвинтом зачепив лінію електропередач. Без електроенергії залишилося 5 сіл. Пілот не мав документів на право керування засобом.Радимо почитати