Новини

Dewulf представила картоплезбирач Kwatro Xtreme

30 Листопада 2016 108

Картоплезбирач Dewulf Kwatro Xtreme
Картоплезбирач Dewulf Kwatro Xtreme
AgriMachineryNews

Компанія Dewulf, спеціаліст з виробництва сільськогосподарської техніки для збирання врожаю картоплі та моркви, представила Kwatro Xtreme — нове рішення для овочівників, які працюють з рядами 4х90 см або з лунками глибиною 1800 мм, пише Agrimachinerynews.com.

Картоплезбиральна приставка Kwatro Xtreme розташована перед колесами, тож борозни залишаються цілими. Завдяки широким гусеницям 900 мм та додатковому широкому задньому колесу (Mitas 1250/50R32) ущільнення ґрунту зводиться до мінімуму і тому урожай можна збирати навіть за вологих погодних умов. Ця приставка обладнана автоматичним контролем глибини, розташованому на двох полозах (ADC), сепараторними сошниками для збирання та великими ріжучими дисками, що приводяться в дію гідравлічно. Агрегат підтримується надійною системою підтримуючих роликів та автоматичним контролем тиску (APC). Оскільки полози розташовані між неораними смугами землі, то картоплезбиральний комбайн автоматично йде по рядах.

«Просіювальна поверхня складається з копального полотна, за яким слідують два просіювальні полотна, без звужень. Копальне полотно складається з двох просіювальних полотен, кожне шириною 1760 мм. Така ширина зберігається по всій просіювальній поверхні, що робить цю машину унікальною в сегменті чотирирядних самохідних агрегатів шириною 90 см. Завдяки такій ширині збирати урожай можна на дуже високій швидкості, а картопля безперешкодно потрапляє в машину», — йдеться у повідомленні.

Після просіювання продукт потрапляє на очищувальну приставку для первинної інтенсивної очистки, завдяки якій можливо отримати найкращий результат на наступному очищувальному модулі (просіювання, 36-роликовий осьовий модуль або модуль Flexyclean®). Після цього через трьохсекційний розподільний пояс картопля рухається по всій ширині кільцевого елеватора. Кільцевий елеватор оснащений активними бічними пластинами, які запобігають пошкодженню картоплі. Зверху очищувальний модуль може бути об’єднаний у розвантажувальний конвеєр.

Об’єм бункера Kwatro становить 17,5 м³. Це дуже зручно при збиранні урожаю у великих кількостях та на великих територіях. Однокомпонентний бункер можна розвантажувати повністю дуже швидко, і навіть під час руху. Комбайн оснащений автоматичним гідравлічним натяжним пристроєм, який підтримує необхідний натяг бункерного ланцюга та забезпечує його зносостійкість.

Agrimachinerynews.comРадимо почитати