Новини

Laforge отримав нагороду за систему відстеження траєкторії трактора

28 Лютого 2019 215

Sima-Laforge
Система DynaTrac отримала золоту медаль на SIMA 2019
Traktorist.ua

Французька компанія Laforge отримала золоту нагороду SIMA Innovation Awards 2019 за систему DynaTrac, яка забезпечує розташування обладнання прямо за трактором і не дозволяє йому збиватися з траєкторії руху.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив президент Laforge Губер Дефранк.

«Це унікальна система, що повторює рухи трактора через зчіпний пристрій. Така конструкція дозволяє використовувати всі машини, які є у господарстві, без будь-яких модифікацій», — підкреслив Губер Дефранк.

Ця система під’єднується до трьохточкової зчіпки трактора та відділяє причіпне обладнання від нього. Використовуючи пару гідравлічних циліндрів, вона може переносити всю тягу обладнання для компенсації прослизання або при роботі на важкому ґрунті.

Система DynaTrac

Компанія випробовувала цю систему в США, де у 2007 р. придбала завод. За словами президента Laforge, фермер з Іллінойсу витрачав $100-150 тис./рік на ручне видалення бур’яну, але за допомогою системи DynaTrac ці витрати скоротилися до $40 тис.

«Завдяки точності скорочується кількість ручної роботи. Також наші клієнти говорять, що використання навігації при посіві дозволяє їм використовувати заданий маршрут при обприскуванні. Вони можуть працювати довше та швидше, а також обробляти вдвічі більшу площу за день», — зазначив Губер Дефранк.

 © Юлія Ніколенко, Андрій Губін, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати