Новини

Radar Tech, Agrohub та агрохолдинг МХП запускають другий сезон проекту MHP accelerator

27 Лютого 2019 145

MHP-accelerator
27 лютого була запущена друга програма розвитку для стартапів MHP accelerator 2.0.
МХП

Radar Tech, Agrohub та МХП запустили 27 лютого 2019 р. другу програму розвитку для стартапів MHP accelerator 2.0. Акселератор шукає перспективні рішення, які можна застосувати не тільки в роботі агрохолдингу, а й для покращення технологічного потенціалу галузі загалом. Фіналісти програми отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з МХП. Серед інших можливостей для стартапів — доступ до ресурсів та виробничої бази агрохолдингу, менторська підтримка від ключових експертів МХП, 250+ годин теорії та практики, нетворкінгу під час динамічної навчальної програми за участю 30+ лекторів та практиків.

MHP accelerator 2.0 шукає як стартапи, що розробляють спеціалізовані рішення для агрогалузі, так і універсальні рішення для діджиталізації роботи холдингу. Як і в першому проекті, до програми можуть потрапити не тільки досвідчені команди з базовим прототипом (MVP), але й автори цікавих, новаторських ідей, які зможуть довести бізнес-ефективність свого рішення.

«MHP accelerator у всіх сенсах відкрив «світ можливостей» як для стартапів, так і для агрогалузі загалом. Коли ми починали цей проект, ставили перед собою 2 глобальні цілі — розвиток інноваційного малого та середнього бізнесу, а також протидія еміграції, утримання інтелектуальної молоді, талантів в країні. В результаті ми отримали бонуси, відкрили нові можливості для компанії: корпоративна культура МХП стала більш інноваційною, розвивається внутрішній інститут менторства, а нам вдалося знайти рішення, які дійсно цікаві бізнесу МХП. Зараз в нас 5 комерційних проектів зі стартапами першого сезону. Ми інвестуємо в ці рішення, розвиваємо їх, підтримуємо, та зацікавлені в нових командах, з якими разом зробимо українську галузь більш інноваційною, зможемо вплинути на розвиток України», — прокоментувала директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП Ксенія Прожогіна.

У новому наборі акселератор перш за все буде розглядати продукти в наступних семи напрямках:

  • агробіотехнологія;
  • діджиталізація;
  • торговельні майданчики;
  • автоматизація промислового виробництва та процесів;
  • енергоефективність, «Зелена енергетика» та управління відходами;
  • інновації в корпоративному управлінні;
  • Food: технології та продажі.

«Впровадження інновацій — це не спринт, а марафон, готовність йти вдовгу, тестувати, змінювати. Особливо в агросекторі з його річними циклами. Задача Agrohub — щоб український агробізнес став більш ефективним завдяки впровадженню технологій. За минулий рік ми провели 17 проектів, спрямованих на це — від масштабного дослідження інноваційних пріоритетів агровиробників до Idea Garages, які тривали один день. Я бачу, як за 1,5 року виріс інтерес аграріїв до інновацій. Другий акселератор аграрних інновацій дасть нові технологічні рішення для ринку», — зазначила лідер агронапрямку Radar Tech, засновник Agrohub Юлія Порошенко.

З усіх отриманих заявок журі MHP accelerator 2.0 обере 30 півфіналістів, які пройдуть програму преакселераціі — тиждень навчального інтенсиву з основ технологічного бізнесу. За підсумками цього етапу будуть відібрані 10 резидентів акселератора, які пройдуть динамічну, адаптовану під особливості агрогалузі, навчальну програму від 30+ експертів і практиків.

«MHP accelerator 2.0 — це вже шоста програма розвитку стартапів, яку Radar Tech запускає з великими гравцями ринку. Ми першими в Україні почали прокачувати сферу корпоративних інновацій, тому з особливою увагою ставимося до результативності наших акселераторів. Випускниками 6 програм Radar Tech стало вже 50 стартапів, 20 з яких отримали можливість попрацювати з такими лідерами ринку, як Київстар, МХП, UKRSIBBANK BNP Paribas і ДТЕК. Цього року разом з МХП ми сконцентруємося на проведенні пілотних проектів в рамках акселератора, аби в жовтні, ще до фіналу програми, отримати 10 підтверджених бізнес-кейсів зі зрозумілими прогнозованими метриками успішності», — підкреслив голова правління Radar Tech Максим Бахматов.

Учасники акселерації зможуть провести пілотні проекти та перевірити гіпотези на базі МХП, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизі та менторську підтримку від провідних фахівців холдингу.

Прийом заявок триватиме до 21 квітня 2019 року включно на сайті radartech.com.ua/mhp.Радимо почитати