Новини

Egritech продемонстрував на АгроВесні 2019 зернозавантажувальну техніку

27 Лютого 2019 64

Agro-bag
Зернозавантажувач Agro Bag V280
Traktorist.ua

На міжнародній виставковій події «АгроВесна 2019» компанія Egritech презентувала зернозавантажувальну техніку, зокрема Agro Bag V280.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив керівник центру розробки рішень Egritech Сергій Бобик.

Agro Bag V280 вивантажує з полімерних рукавів всі типи зернових. Серед переваг цієї техніки висока продуктивність, посилені механічні вузли і мала кількість гідравлічних систем, механічний привід горизонтальних і вертикальних шнеків, намотування рукава з безступінчатим регулюванням швидкості.

«Ця техніка не входить до списку держкомпенсації, бо на ній встановлені імпортні комплектуючі, зокрема, гідравліка та редуктори. Будемо працювати і сподіваюся, що вже у наступному сезоні додамо до переліку», — підкреслив Сергій Бобик.

Також за його словами, компанія Egritech стала дилером бренду Mascar і на виставці презентували прес-підбирач Diavel 630 Cut. Цей агрегат використовується для підбору валків зеленої маси та формування рулонів. Тип камери дозволяє працювати з сухим сіном, соломою, сінажем і стеблами кукурудзи, формуючи дуже щільні рулони шириною 120 см і 130 см в діаметрі.Радимо почитати