Новини

Kello-Bilt представив надважку ґрунтообробну техніку

27 Лютого 2019 132

Kello-bilt
Kello-Bilt презентував на «АгроВесні 2019» важку ґрунтообробну техніку
Traktorist.ua

На міжнародній виставковій події «АгроВесна 2019» канадський виробник Kello-Bilt презентував важку ґрунтообробну техніку, яка здатна працювати в екстремальних умовах.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив менеджер європейського відділу Kello-Bilt Ілко фон Горден.

На стенді виробника були презентовані дискова борона Kello-Bilt 800, глибокорозпушувач Kello-Bilt 275 DR, а також комбіновані агрегати Kello-Bilt 225 TSW.

«Техніка нашого виробництва відрізняється тим, що є потужнішою за ту, яку випускають конкуренти. Вона може експлуатуватися у важких умовах: ми тільки починаємо робити там, де інші припиняють», — підкреслив представник компанії.

Борона Kello-Bilt 800 з дисками діаметром 91 см використовується як дисковий плуг для більш швидкого і якісного обробітку ґрунту. Її вага становить 7 т. Товщина сталі — 1,27 см. Ця сільгосптехніка агрегатується з трактором потужністю від 450 к.с..

«Це надійна, потужна і з великим запасом техніка. Нас вже досить багато знають. Хоча в Україні з’явилося багато виробників техніки, але ми не бачимо такої надійності та якості, як Kello-Bilt», — зазначив Ілко фон Горден.Радимо почитати